choose your language
 
🌟 Whitebait Box Białoryb 🎁 -50% promo, 96 gum za 49 zł trwa jeszcze:
Kliknij KUP TERAZ i nie przegap okazji💥

Czas realizacji zamówienia

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA PERCH.PLKażdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online zostaje wysłany do 5 dni roboczych od chwili zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym sklepu Restauracja dla ryb drapieżnych by Ryba Dnia. Przesyłki dostarcza firma kurierska INPOST lub DPD w zależności od kraju wysyłki - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy.


Uwaga! W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. W przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.


Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj na drugi dzień lecz zdarza się nawet do 5 roboczych) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Aby utrzymać jak najniższe koszty przesyłki zrezygnowaliśmy z wysyłek za pobraniem, ponieważ generują one dodatkowe koszty, którymi nie chcemy Ciebie obciążać.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl