choose your language
 
🌟 Whitebait Box Białoryb 🎁 -50% promo, 96 gum za 49 zł trwa jeszcze:
Kliknij KUP TERAZ i nie przegap okazji💥

Czas i koszty dostawy

 CZAS I KOSZTY DOSTAWY NA PERCH.PL


Czas realizacji

 1. Termin realizacji przez Restauracja dla ryb drapieżnych by Ryba Dnia wysyłki zakupionego Towaru wynosi od dwóch do pięciu dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt ze sklepem Restauracja dla ryb drapieżnych by Ryba Dnia pod adresem mailowym the@perch.pl  
 2. W przypadku złożenia zamówienia na Towar przez Klienta w dzień wolny od pracy termin jego realizacji rozpoczyna się w najbliższym dniu roboczym.
 3. W przypadku okresowej przerwy w działaniu Sklepu Restauracja dla ryb drapieżnych by Ryba Dnia (informacja o przerwie będzie zamieszczona na stronie głównej Restauracja dla ryb drapieżnych by Ryba Dnia) termin realizacji złożonego przez Klienta zamówienia na Towar rozpoczyna się w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu przerwy.
 4. W przypadku kupowania towaru "na zamówienie" lub w przedsprzedaży należy zapoznać się z informacją o czasie realizacji, która jest zawsze podawana w karcie produktu oferowanego produktu lub bezpośrednio ze sklepem Restauracja dla ryb drapieżnych by Ryba Dnia pod adresem the@perch.pl 
 5. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. W przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Czas dostawy

 1. Czas dostawy Towaru do Klienta wynosi zwykle 2-5 dni roboczych.

Koszty dostawy

 1. Dostawa Towaru na terenie Polski do klienta przy zakupach do kwoty 250 zł jest zawsze obciążona kwotą transportu zł. 
 2. Dostawa Towaru na terenie Polski do klienta przy zakupach powyżej 250 zł jest darmowa.
 3. Dostawa Towaru poza granicami Polski jest zawsze obciążona kosztami wysyłki, bez względu na wysokość zamówienia.
 4. Koszt jest uzależniony od destynacji przesyłki (Polska / Unia Europejska), formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 
 5. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
  Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.


   

 Zabezpieczenie wysyłanych towarów

 1. Aby zminimalizować zagrożenie uszkodzenia towarów, podczas wysyłki są one pakowane w bezpieczne opakowania.
 2. Proszę o dokładne sprawdzenie stanu paczki przed przyjęciem jej od przewoźnika.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl