kup teraz MysteryBox#4 w cenie 129zł przepadnie za:
O perch.pl

Perch.pl to kontynuacja założonego w 2020 roku internetowego mikro sklepu wędkarskiego rybadnia.com, z którego dochód przeznaczałem na moje wędkarskie fantazje. Ryby dominujące w mojej wędkarskiej przygodzie to okonie i sandacze, dlatego zmiana nazwy sklepu z rybadnia.com na bardziej sugestywną PERCH.pl z ang. perch to OKOŃ. Perch.pl tworzę zgodnie z myślą przewodnią - dać wam najlepszy możliwy okoniowy asortyment, bez zbędnego nadmiaru, po prostu łowne kolory i łowne wzory. Nic więcej nie potrzebujesz aby łowić okonie, ale postaram się z biegiem czasu poszerzać asortyment. 

Znajdziesz tu wykonywane ręcznie w Polsce przynęty na okonie od Perch Professor oraz moje autorskie przynęty na okonie i sandacze a sezonowo w limitowanych edycjach na pstrągi i szczupaki. W mediach społecznościowych występuję pod nazwą @rybadnia i znajdziesz mnie na youtube, tiktok oraz facebook.

Moja pasja do wędkowania sprawia, że robię wszystko, co możliwe, aby wzmocnić innych wędkarzy. W perch.pl piszę blogi, wylewam gumy, negocjuję warunki współpracy, wprowadzam produkty, opisuję je, testuję je, nagrywam materiały wideo, tworzę poradniki i wspieram początkujących wędkarzy dzieląc się moją wiedzą, tym samym promując wrażenia z wędkowania na świeżym powietrzu.

Każda wyprawa na okonie i sandacze sprawia, że wracam wypoczęty, naładowany energią, zainspirowany do działania. Mam nadzieję, że kiedy odwiedzasz perch.pl wiesz, że nie jest to kolejny duży sklep, w którym sprzedawca mówi to co chcesz usłyszeć, abyś tylko dokonał decyzji zakupowej tylko sklep prowadzony przez okoniowego pasjonata. Mam nadzieję, że opisy produktów są pełne i wiesz, że napisałem je osobiście po tym jak przetestowałem każdą z tych okoniowych przynęt i wiesz, że te przynęty na okonie i sandacze nie tylko są tutaj po to abym zarabiał pieniądze, lecz abyś Ty złowił rybę dnia a może nawet rekord okonia lub sandacza nie do pobicia.

Dlatego wszystko co widzisz w ofercie sklepu zostało solidnie przetestowane przeze mnie oraz przez wielu wędkarzy na całym świecie podczas aktywnego łowienia okoni dostępnymi na stronie wzorami przynęt. Zapraszam do galerii zdjęć okoni i sandaczy złowionych przeze mnie. 
 Ponieważ nie mam sklepu stacjonarnego staram codziennie po pracy spędzić czas nad wodą aby dostarczyć jak najwięcej materiałów foto/video prezentujących piękne ryby złowione z wykorzystaniem przynęt na okonie dostępnych na perch.pl


Dlaczego okonie? Bo okonie to jeden z niewielu gatunków drapieżników na wodach PZW / Wodach Polskich, które możemy łowić przez cały rok bo w wielu okręgach nie mają okresu czy wymiaru ochronnego. Ponadto okonie występują praktycznie w każdej sadzawce, w zależności od pory roku złowisz je na przynęty mikro lub na duże tłuste okoniowe gumy, wykorzystując metody łowienia z opadu, dropshot, carolina rig, ned rig, texas rig etc. Przynęty na okonie niezbędne do złowienia okonia znajdziesz właśnie tutaj, na PERCH.PL

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl