choose your language
 
🌟 Whitebait Box Białoryb 🎁 -50% promo, 96 gum za 49 zł trwa jeszcze:
Kliknij KUP TERAZ i nie przegap okazji💥

O perch.pl

Perch.pl by Ryba Dnia to autorski sklep online z przynętami hand made i jest on kontynuacją założonego w 2020 roku internetowego mikro sklepu wędkarskiego rybadnia.com. Ryby dominujące w mojej wędkarskiej przygodzie to okonie i sandacze, dlatego zmiana nazwy sklepu z rybadnia.com na bardziej sugestywną perch.pl - ang.: okoń. Ten wędkarski sklep onine z przynętami wykonywanymi ręcznie przeze mnie i Perch Professor tworzę zgodnie z myślą przewodnią - dać wam najlepszy możliwy okoniowo - sandaczowy asortyment, bez zbędnego nadmiaru, po prostu łowne kolory i łowne wzory. Po prostu tworzę dla Ciebie jak dla siebie. Nic więcej nie potrzebujesz aby łowić sandacze i okonie. Sezonowo pojawiają się także przynęty na inne drapieżniki: klenie, jazie, pstrągi, szczupaki oraz bolenie.

W mediach społecznościowych występuję pod nazwą @rybadnia i znajdziesz mnie na youtube, tiktok oraz facebook.

Moja pasja do wędkowania sprawiła, że zacząłem lać przynęty na własną rękę i ani się obróciłem powstał ten sklep, gdzie mogę się tym wszystkim z Tobą podzielić. Sam piszę blogi, wylewam gumy, pakuję je i negocjuję warunki współpracy, wprowadzam produkty, opisuję je, testuję je, nagrywam materiały wideo, tworzę poradniki i wspieram początkujących wędkarzy dzieląc się moją wiedzą, tym samym promując wrażenia z wędkowania na świeżym powietrzu.

Każda wyprawa spinningowa sprawia, że wracam wypoczęty, naładowany energią, zainspirowany do działania. Mam nadzieję, że kiedy odwiedzasz moją restaurację dla ryb drapieżnych :) wiesz, że nie jest to kolejny duży sklep, w którym sprzedawca mówi to co chcesz usłyszeć, abyś tylko dokonał decyzji zakupowej tylko sklep prowadzony przez okoniowego pasjonata. Mam nadzieję, że opisy produktów są pełne i wiesz, że napisałem je osobiście po tym jak przetestowałem każdą z tych przynęt i wiesz, że te przynęty na okonie i sandacze nie tylko są tutaj po to abym zarabiał pieniądze, lecz abyś Ty złowił rybę dnia a może nawet rekord okonia lub sandacza nie do pobicia.

Dlatego wszystko co widzisz w ofercie sklepu zostało solidnie przetestowane przeze mnie oraz przez wielu wędkarzy na całym świecie podczas aktywnego łowienia dostępnymi na stronie wzorami przynęt. Zapraszam do galerii zdjęć okoni i sandaczy złowionych przeze mnie. 
 Ponieważ nie mam sklepu stacjonarnego staram się w każdy wolny weekend spędzać czas nad wodą aby dostarczyć jak najwięcej materiałów foto/video prezentujących piękne ryby złowione z wykorzystaniem moich przynęt oraz Perch Professor!


Dlaczego okonie? Bo okonie to jeden z niewielu gatunków drapieżników na wodach PZW / Wodach Polskich, które możemy łowić przez cały rok bo w wielu okręgach nie mają okresu czy wymiaru ochronnego, co na szczęście po woli się zmienia. Ponadto okonie występują praktycznie w każdej sadzawce, w zależności od pory roku złowisz je na przynęty mikro lub na duże tłuste okoniowe gumy, wykorzystując metody łowienia z opadu, dropshot, carolina rig, ned rig, texas rig etc. Zapraszam Marek @rybadnia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl