kup teraz za 129 zł, pudło z przynętami na sandacze przepadnie za:

Internetowy sklep wędkarski - hand made przynęty na ryby drapieżne

Wędkarstwo spinningowe to pasja, która każdego roku przyciąga nowych zainteresowanych. Nic dziwnego! W ten sposób można złapać naprawdę grubą rybę, ale i bez tego przebywanie nad wodą przynosi mnóstwo przyjemności. Jako wędkarz i odtwórca gumowych przynęt wędkarskich zdaję sobie sprawę, że skuteczne i łowne przynęty na okonie (lub na inne drapieżniki) to połowa sukcesu. Każdy pasjonat wędkowania ma swoje ulubione metody, które pozwalają mu osiągnąć sukces.

W mojej pracowni powstają wysokiej klasy przynęty spinningowe gumowe jak kopyta, twistery, rippery, jaskółki, pod zbrojenie klasyczną główką jig i pod haki offsetowe. To tanie, zróżnicowane i przede wszystkim skuteczne rozwiązania, sprawdzone przez setki amatorów i profesjonalistów.

NED RIG killer na okonie i sandacze z PZW 1
NED RIG amerykański killer na okonie i sandacze z PZW

Pierwsza polska strona dla spinningistów sandaczowo okoniowych pisząca o metodzie NED RIG - skutecznej technice spinningowej na duże jesienne okonie i tłuste sandacze. Ta metoda spinningowa jest jak Volkswagen – JEST DLA LUDU. JEST PROSTA. JEST SKUTECZNA. PO PROSTU WYMIATA I NIE WYMAGA BYCIA PRO.

 

Ned Rig w USA jest obecnie jedną z najpopularniejszych finezyjnych metod łowienia bassów i walleye. Jest łatwy w użyciu, łapie wszystkie rodzaje ryb drapieżnych i może umieścić okaz w twoim podbieraku, gdy inne prezentacje zawiodą.

czytaj całość »
5 bardzo łownych gumowych przynęt na okonia 0
Jakie gumy na okonia? 5 najlepszych gumowych przynęt okoniowych na 2022 rok

Łowisz okonie? Szukasz najlepszej przynęty na okonie? Muszę Cię zmartwić, nie ma najlepszej przynęty na okonie, jest wiele przynęt skutecznych i to Ty musisz zweryfikować, którą z nich dobierzesz na potrzeby swojego łowiska jako najbardziej skuteczną - często tylko danego dnia.

 

Co to oznacza? Że będziesz musiał konsekwentnie zmieniać wiele przynęt i dobierać wiele kolorów aż trafisz na ten wzór, który danego dnia będzie skutecznie kusić okonie do ataku, jednak jeśli coś się sprawdza to warto do tego powracać i od takiej przynęty rozpoczynać swoją okoniową wyprawę.

czytaj całość »
SANDACZ POSPOLITY (Sander Lucioperca) 0
SANDACZ POSPOLITY (Sander Lucioperca)

Sandacz pospolity (Sander lucioperca) – gatunek ryby okoniokształtnej z rodziny okoniowatych (Percidae)

 

Występuje na terenie Europay od dorzecza Renu i Rodanu po Morze Kaspijskie oraz południowa Anglia. Brak go w północnej Skandynawii, północnej Rosji oraz na półwyspach Apenińskim i Bałkańskim. Występuje w jeziorach, zbiornikach zaporowych, średnich i dużych nizinnych rzekach, wyrobiskach oraz w płytkich wodach przybrzeżnych Bałtyku. Preferuje głębokie, mętne wody o twardym, piaszczystym, żwirowatym bądź gliniastym dnie. Jest wrażliwy na niedobór tlenu.

czytaj całość »
OKOŃ POSPOLITY (Perca Fluviatilis) 0
OKOŃ POSPOLITY (Perca Fluviatilis)

Okoń pospolity (Perca fluviatilis) – gatunek drapieżnej ryby z rodziny okoniowatych (Percidae)

 

Występuje na terenie Europy z wyjątkiem Półwyspu Iberyjskiego, północnej Szkocji, zachodniej Skandynawii, południowych i środkowych Włoch i zachodniej części Bałkanów oraz Azja aż do Kołymy. Aklimatyzowany m.in. w Irlandii i w Australii.

Występuje w wodach do 1000 m n.p.m., zarówno w płynących jak i stojących a także w słonawych wodach przybrzeżnych w estuarium rzek. Młodsze osobniki często tworzą ławice, starsze żyją w niewielkich grupach bądź samotnie.

czytaj całość »

Polecane produkty

Szczupak Mia Jig 1 szt. | 17 cm, 30 g, przynęty na szczupaka, suma i sandacza Szczupak Mia Jig 1 szt. | 17 cm, 30 g, przynęty na szczupaka, suma i sandacza
Producent: Miajig
Cena: 40,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
Okoń 1 szt. | 16 cm, 50 g, przynęty na szczupaka, suma i sandacza Okoń 1 szt. | 16 cm, 50 g, przynęty na szczupaka, suma i sandacza
Producent: Fishmade.eu
Cena: 25,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Mystery Majster Box #5: zestaw majowy, wartość pudła 206 zł Mystery Majster Box #5: zestaw majowy, wartość pudła 206 zł
Producent: Perch Majster
Cena: 159,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Alien Shad Boryń Baits 1 szt. | 13, 16, 20 cm przynęty na szczupaka Alien Shad Boryń Baits 1 szt. | 13, 16, 20 cm przynęty na szczupaka
Producent: Boryń Baits
Cena: 15,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
 • nowość
Ukleja 1 szt. | 17 cm, 35 g, przynęty na szczupaka Ukleja 1 szt. | 17 cm, 35 g, przynęty na szczupaka
Producent: Fishmade.eu
Cena: 17,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Ryba Dnia 1 szt.: WhipWad14 cm / 12.5 g Ryba Dnia 1 szt.: WhipWad14 cm / 12.5 g
Producent: Perch Majster
Cena: 12,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Ukleja real fish Grzella 1 szt. | 16 cm, 23 g, przynęty na szczupaka i sandacza Ukleja real fish Grzella 1 szt. | 16 cm, 23 g, przynęty na szczupaka i sandacza
Cena: 30,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
Płoć real fish Grzella 1 szt. | 18 cm, 29 g, przynęty na szczupaka i sandacza Płoć real fish Grzella 1 szt. | 18 cm, 29 g, przynęty na szczupaka i sandacza
Cena: 32,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Majowy
Mystery Box
129 zł
 
Majowy
Mystery Box
129 zł
 
Perch Academy

Zestawy wędkarskie – dla kogo?

Oferta skierowana jest to wszystkich osób, które lubią spędzać czas nad wodą z wędką w dłoni. Każdą wolną chwilę wykorzystujesz na wędkowanie? A może zarzucasz przynętę tylko okazjonalnie? To nie ma znaczenia. Wysokiej klasy produkty spełnią oczekiwania każdego wędkarza, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Przynęty na ryby – oferta

 • Przynęty na pstrąga – pstrąg skusi się na larwy, narybek oraz owady. Prawdziwym hitem są imitacje ważki, narybku, pijawek oraz dżdżownic zwłaszcza wykonanych z pływającego plastizolu dzięki czemu zbrojone na czeburaszce bardzo naturalnie imitują żywego robaka unosząc się tuż nad dnem.
 • Przynęty na okonia – okoniowe przynęty to głównie miękkie przynęty gumowe, modele imitujące larwy owadów, raki, minogi oraz narybek. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie w Polsce.
 • Przynęty na sandacza – w tym przypadku rozsądnym rozwiązaniem będzie wybór przynęt wyglądem naśladujących larwy owadów, minogi, ukleje, leszcze, pijawki i raki.
 • Przynęty na szczupaka – choć akcesoria na szczupaka znajdziesz w wielu mystery box'ach, w tej kategorii mogę też polecić m.in. tonące jerki wykonane ręcznie z drewna lipowego, a dostępne są w wielu wzorach. Te doskonałe przynęty skuszą rybę do ataku.
 • Przynęty na białoryb/XUL – białoryb żywi się m.in. pędrakami, larwami i chrabąszczami, dlatego sztuczne przynęty imitujące te owady sprawdzą się doskonale. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie niewielkich imitacji pijawki. Przynęty przeznaczone są dla miłośników wędkarstwa ultralight i łowienia spod lodu.
 • Przynęty by Ryba Dnia – najlepsze, ręcznie robione i starannie wyselekcjonowane sprawdzone przynęty na ryby drapieżne żyjące w polskich rzekach i jeziorach.
 • Mystery Fishing Box – tajemnicze paczki zawierające zestaw przynęt i akcesoriów pasujących do danego miesiąca. Elementy zestawu dobierane są zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb obowiązującego na wodach PZW / WP.
 • Akcesoria wędkarskie – pozostałe artykuły dla wędkarzy. Są to np. ręcznie wykonane w Polsce główki jig we wzorach natural, klasycznych oraz pod metodę Ned Rig.

Przynęty wędkarskie – podsumowanie

Jeśli interesują Ciebie profesjonalnie wykonane przynęty przez pasjonatów wędkarstwa spinningowego oraz szybkie i bezpieczne zakupy online, to internetowy sklep wędkarski Perch.pl prowadzony przez @rybadnia ma dokładnie to, czego potrzebujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl